דף הבית
לדף הקישורים
דף קודם
דף קודם
דף קודם
דף קודם
- לימודי עיצוב -
דף קודם
דף הבא
דף הבא
לימודי עיצוב
עיצוב תעשייתי
מעיצוב מוצר ועד הנדסת אנוש במכינה לעיצוב תעשייתי
תגיות : [ עיצוב תעשייתי] [עיצוב מוצר] [ לימודים ]
קישורים:

>המכינה לעיצוב תעשייתי של אי.אר.טי
לתוכנית הלימודים , מוסדות הלימודים והכנה לבחינות.

סטודיו דף בית
מכינה לעיצוב מכינה לעיצוב מכינה לעיצוב
מכינה לעיצוב - פייסבוק

עיצוב תעשייתי עוסק בקשר שבין המכונה לאדם ובהשפעת המכונות על האדם , החברה והסביבה, מטרתו של המעצב התעשייתי היא למנוע ככל האפשר פגיעה משימוש במכונה או במוצר, יעילות מקסימלית בהפעלתם והתאמתם לתנאי הסביבה מבחינה אנושית ואקולוגית.
כחלק ממשימות אלה מעורב במעצב התעשייתי בכל היבטי הייצור , החל מהמימד ההנדסי, נושא הבטיחות, התפעול והתחזוק, וכלה בצורה ובצבע המתאימים לכל פריט, למעשה כל מכונה המיוצרת למגזר התעשייתי או הצרכני בימינו נשענת על עיצוב והשפעה גדולה של המעצב התעשייתי, האחראי להפוך אותה מרעיון טוב על הנייר למוצר בטוח, ידידותי ומשתלם למשתמשים בו. על מנת להשיג מטרה זו נדרשת הכשרה במספר התחומים: ההתנהגות האנושית, היחס בין האדם למכונה, לימודי סביבה ולימודי עיצוב. מתוך לימוד אשכולות אלה ניתן לפנות להתמחות במגוון תחומים, בהם עיצוב רהיטים , מכונות תעשייתיות, כלי בית, מכשור טכנולוגי ורפואי וכל תחום בו ישנו שימוש באמצעים פיזיים מעשה ידי אדם.
אנו מבלים חלק ניכר מחיינו מוקפים חפצים. המחשב הסלולארי, בקבוק משקה, משקפי שמש, מיטה, מכונית וכו`, כל אלה עברו תהליך של עיצוב. כשהמוצרים יוצאים לשוק הם צריכים לענות על הצרכים שלנו.
 
במסגרת המכינה לעיצוב ואדריכלות אי. אר. טי. סטודיו, ילמדו הסטודנטים לשלב בין רעיון, חומר, צורה, צבע, קונסטרוקציה ופונקציאונליות. הסטודנטים במהלך השיעורים ידונו יחד עם המרצים בשאלות כמו, האם המוצרים נוחים או מגושמים? אסטתיים, זולים או יקרים? מרגשים או משעממים? מיוצרים בטכנולוגיה גבוהה או נמוכה? אילו היבטים מוסריים הם טומנים בחובם? תורמים או מזיקים לסביבה? האם הם משקפים תפישה תרבותית או היסטורית כלשהי? שאלה עיקרית, כיצד הם משפרים את איכות חיינו? וכשמדובר בקבלה לבתי ספר לעיצוב: כיצד המוצרים מספרים על המועמד?
לכן במכינה לעיצוב תעשייתי יפתחו הסטודנטים תיק עבודות אשר ישקף אותם בצורה הטובה הייחודית והמיוחד ביותר. לפני הסטודנטים יפתח עולם החומר והצורה, הן מבחינה היסטורית, והן דרך העבודה עם אותם חומרים, כשהבסיס הוא הרעיון והפונקציאונליות של המוצר.¬
במסגרת הלימודים במכינה לעיצוב תעשייתי הסטודנטים יהיו ערים לתהליכים העוברים סביבם, חברתיים, מגדריים, תרבותיים, אקטואליים ואולי אפילו פוליטיים. הסטודנטים ינסו להביע את דעתם על הסביבה והמציאות דרך חומרים צבעים וצורות בהם יבחרו להשתמש.

מכינה לעיצוב
מכינה לעיצוב
סטודיו לעיצוב ואדריכלות
>>  אדריכלות
>>  עיצוב פנים
>>  עיצוב גרפי
>>  מיתוג ועיצוב אתרים
הצוות
גלריה
תחומי עיסוק
בין לקוחותינו
אודותינו
מכינה לעיצוב
מכינה לעיצוב
מכינה לעיצוב ואדריכלות
מכינה לאדריכלות
מכינה לעיצוב פנים
מכינה לעיצוב תעשייתי
מכינה לתקשורת חזותית
מכינה לעיצוב גרפי
מכינה לאנימציה
מכינה לאופנה ותכשיטנות
מכינה לאומנות
מכינה לעיצוב קרמי
מכינה לצילום וקולנוע
מכינה לעיצוב
לימודי עיצוב
בצלאל
שנקר
ויצו חיפה
המכון הטכנולוגי חולון
מכון אבני
מכללת הדסה
מכללת אריאל
מנשר
מוסררה
המכללה למינהל
מכינה לעיצוב
קישורים
אתרי עיצוב
חדשות ואירועי עיצוב
שאלות ותשובות
לימודי עיצוב
>>  עיצוב פנים וריהוט
>>  עיצוב תעשייתי
>>  תקשורת חזותית
>>  צילום
>>  צורפות ואביזרי לבוש
>>  עיצוב אופנה ולבוש
מכינה לעיצוב
מכינה לעיצוב
מכינה לעיצוב
© כל הזכויות שמורות לארט קמפוס סטודיו אדריכלות ועיצוב בע"מ | עיצוב אתרים | תקנון האתר | בניית אתרים ProSites
מכינה לעיצוב