דף הבית
לדף הקישורים
לדף המכינה
אתה בדף הראשון
דף קודם
 
דף קודם
- אודותינו -
דף קודם
 
אתה בדף האחרון
לימודי עיצוב
אודותינו
המקום, החזון, הפעילות והצוות ...
תגיות : אודותינו - מכינה לעיצוב ואדריכלות בירושלים
קישורים:

מכינה לעיצוב דף הבית

סטודיו דף בית
מכינה לעיצוב מכינה לעיצוב מכינה לעיצוב
מכינה לעיצוב - פייסבוק

המקום
אי.אר.טי סטודיו, הינו מכינה לעיצוב ואדריכלות הפועלת במסגרת סטודיו רחב העוסק בעיצוב ואדריכלות בירושלים. הלימודים במכינה מתקיימים בסטודיו בירושלים השוכן, צמוד לעמק רפאים השוקק חיים במושבה הגרמנית הפסטורלית, לצד הטיילת המחודשת המנציחה את פסי הרכבת הישנה בירושלים. כל סטודנט אשר נכנס למכינה לעיצוב, יכול לראות מקום זה כבית השני שלו עד מבחני הכניסה ואף אחרי.


החזון
באי.אר.טי סטודיו, אנו מאמינים כי מתוך פלטפורמה של סטודיו פעיל בתחום העיצוב והאדריכלות לצד מכינה לעיצוב , ניתן להגיע עם סטודנטים המעוניינים ללמוד את תחום העיצוב לרמה גבוה של עשייה ולמידה, עם חומרי לימוד וקורסים מתקדמים לצד הנחיות אישיות.

 


בראש ובראשונה עומדים לפנינו המקצועיות והאמינות שלנו מול הסטודנטים, החל מהמרצים והסגל ועד הקורסים המובנים בצורה כזאת, שבסיומם יצאו הסטודנטים עם ידע מעשי ותאורטי מקיף מיסודות העיצוב ועד ההתמחויות השונות.

 


עוד בפגישת הייעוץ ומבחן ההתאמה, אנו נחשפים לרמה הראשונית של המועמד, אנו מאמינים כי עוד לפני כניסתו ללימודים יש לבחון את הפוטנציאל הטמון בו, בשקיפות המלאה מול המועמד וכך לבנות לו תכנית לימודים ברמה הגבוה והמותאמת ביותר.

 


הפעילות
אי.אר.טי סטודיו, מתמחה בתקשורת חזותית (עיצוב גרפי ומדיה דיגיטלית), עיצוב פנים ואדריכלות. פרויקטים שנעשו בסטודיו ניתן למצוא במוזיאון ישראל, שימור ותכנון בתי כנסת, מיתוג לחברות שונות, עיצוב קטלוגים, עיצוב ובניית אתרים וכו`.

 


לימודי המכינה אי.אר.טי סטודיו נערכים במתכונת ייחודית של קבוצות לימוד קטנות במיוחד, מתוך עקרון של רמה מקצועית גבוהה דרך יחס אישי וייחודי יותר לכל סטודנט.

 


בשלב הראשוני, ניתנים כלים בסיסיים ללימודי עיצוב, שיעורים מובנים בפיתוח חשיבה קונספטואלית והבעה גרפית, ובהמשך התמחויות אשר מועברות ע"י מיטב המעצבים בתחום, בליווי מצגות ותרגילים מנחים לפרויקטים עתידיים. בד בבד מפתחים פרויקטים אישיים לתיק עבודות עם כל סטודנט בנפרד, כך שכל תלמיד זוכה לתיק עבודות ייחודי ושונה המייצג אותו.

 


במכינה לעיצוב אנו מאמינים במצוינות, כך שכל סטודנט במידה והוא מתקשה יכול לשבת אחד על אחד עם אחד המרצים שיבחר. בהמשך יתנסה במבחנים המדמים את מבחני הכניסה בבתי הספר הגבוהים לעיצוב וישתתף בסימולציות לראיונות הכניסה.

 


אנו מאמינים כי הרמה הגבוהה של הפרויקטים הסופיים תגיע יחד עם תהליך נכון, הכוונה מקצועית ואישית לכל סטודנט, עבודה אינטנסיבית ושאיפה למצוינות מצד הסטודנטים והמרצים.

 


בנוסף מקיימת המכינה לעיצוב שיתופי פעולה עם בתי ספר נוספים לתקשורת חזותית, עיצוב ואדריכלות בארץ ובעולם, לדוגמא ביה"ס לתאטרון חזותי, בירושלים שבו במסגרת הלימודים אנו מקיימים מרתונים ברישום ובצילום המרכז האקדמי של המכללה למנהל בראשון לציון ועוד.

 


הצוות סגל
צוות הסגל במכינה לעיצוב של אי.אר.טי סטודיו, מורכב ממעצבים מכל התחומים ואדריכלים המובילים בתחומם, אשר רואים את הלימודים במכינה לעיצוב כזכות גדולה ללמד ולהוביל את הדור החדש של המעצבים הצעירים. צוות המכינה לעיצוב מוביל את מיטב הקורסים העוסקים ביסודות העיצוב, דרך ייחס אישי וייחודי לכל סטודנט ועבודה אף מעבר לשעות פעילות הסטודיו עם הסטודנטים וכך מצליח להציב רף חדש בבתי הספר הגבוהים לעיצוב.

מכינה לעיצוב
מכינה לעיצוב
סטודיו לעיצוב ואדריכלות
>>  אדריכלות
>>  עיצוב פנים
>>  עיצוב גרפי
>>  מיתוג ועיצוב אתרים
הצוות
גלריה
תחומי עיסוק
בין לקוחותינו
אודותינו
מכינה לעיצוב
מכינה לעיצוב
מכינה לעיצוב ואדריכלות
מכינה לאדריכלות
מכינה לעיצוב פנים
מכינה לעיצוב תעשייתי
מכינה לתקשורת חזותית
מכינה לעיצוב גרפי
מכינה לאנימציה
מכינה לאופנה ותכשיטנות
מכינה לאומנות
מכינה לעיצוב קרמי
מכינה לצילום וקולנוע
מכינה לעיצוב
לימודי עיצוב
בצלאל
שנקר
ויצו חיפה
המכון הטכנולוגי חולון
מכון אבני
מכללת הדסה
מכללת אריאל
מנשר
מוסררה
המכללה למינהל
מכינה לעיצוב
קישורים
אתרי עיצוב
חדשות ואירועי עיצוב
שאלות ותשובות
לימודי עיצוב
>>  עיצוב פנים וריהוט
>>  עיצוב תעשייתי
>>  תקשורת חזותית
>>  צילום
>>  צורפות ואביזרי לבוש
>>  עיצוב אופנה ולבוש
מכינה לעיצוב
מכינה לעיצוב
מכינה לעיצוב
© כל הזכויות שמורות לארט קמפוס סטודיו אדריכלות ועיצוב בע"מ | עיצוב אתרים | תקנון האתר | בניית אתרים ProSites
מכינה לעיצוב