דף הבית
לדף הקישורים
לדף המכינה
אתה בדף הראשון
דף קודם
 
דף קודם
- שאלות ותשובות -
דף קודם
 
אתה בדף האחרון
לימודי עיצוב
שאלות ותשובות
ייעוץ והכוונה / שאלות נפוצות
תגיות :
קישורים:

מכינה לעיצוב דף הבית

סטודיו דף בית
מכינה לעיצוב מכינה לעיצוב מכינה לעיצוב
מכינה לעיצוב - פייסבוק

1. האם צריך להתכונן למבחן ההתאמה?
אין צורך בהכנה מראש, המבחן נותן אינדיקציה אובייקטיבית לגבי הפוטנציאל הטמון בכל נבחן. המבחן נותן אינדיקציה לגבי דפוסי חשיבה , ראייה מרחבית ותפיסה צורנית לצד מאפיינים אישיים. את המבחן בודקים שלושה מעצבים/אדריכלים מאחר ואין "שחור או לבן" במקצועות העיצוב ולכן אנו במכינה לעיצוב, מחויבים לתת לכם ביקורת רחבה ומקצועית על הפוטנציאל בו אתם נמצאים לצד העבודה ותוכנית הלימודים האישית הנדרשת עבורכם.


2. כמה זמן אורך המבחן?
המבחן, אורכו בין שעתיים לחמש שעות, זה מאוד אינדיבידואלי, יש להגיע עם מספיק זמן פנוי, ראש פתוח ורענן. המבחן מתקיים במכינה לעיצוב של אי.אר.טי סטודיו בירושלים.


3. האם אפשר לעבוד בסטודיו?
כמובן, המכינה לעיצוב פתוחה בין השעות 14:00-22:00, לעיתים אף מוקדם או מאוחר יותר, יש רק לתאם מראש, לשריין מקום.


4. כמה עבודות צריכות להיות בתיק עבודות?
כ-10 פרויקטים רציניים ומעמיקים אשר משקפים את עולמו, אוצר הכלים והדימויים של המועמד בצורה הטובה ביותר. במהלך הלימודים במכינה לעיצוב אנו ננחה כל תלמיד באופן אישי בכמות ואופי העבודות המומלצות עבורו.


5. האם ניתן להשתמש בפיקדון?
במהלך הלימודים לתואר במקצועות העיצוב מעבר לצורכי מחייה, שכירות ונסיעות ישנם הוצאות של שכר לימוד וחומרי לימוד, לעיתים חומרי הלימוד יכולים להגיע ל-1000 ש"ח בחודש ויותר, ולכן אנו ממליצים לשמור את הפיקדון (שהינו למעשה חיסכון) לתקופה בה לא תוכלו לעבוד ותזדקקו לו יותר. באי.אר.טי סטודיו, המכינה לעיצוב, אין אפשרות להשתמש בפיקדון הצבאי, אך לעומת זאת ישנה אפשרות לבקשת מלגה מטעם הסטודיו המאפשרת השתתפות של עד 50% משכר הלימוד במכינה. אל תבזבזו את סכום הפיקדון במכינה לעיצוב, עוד לפני הלחץ והאינטנסיביות של הלימודים במוסדות הגבוהים לעיצוב. בתקופת המכינה תוכלו להיעזר בדרכים נוספות להקלה בתשלום- פרטים במשרד הסטודיו.


6. האם יש סיוע בשכר הלימוד?
כן, אי.אר.טי סטודיו מאפשר עד 50% מלגה בשכ"ל, לזכאים ע"פ קריטריונים קבועים. חיילים משוחררים, המגיעים מחוץ לירושלים, משפחות מעוטות יכולת וכו`. כמו כן ניתן לקבל פרטים נוספים על פריסת תשלומים והקלות נוספות במשרד המכינה לעיצוב.


7. יש אפשרות להשאיל ספרים מהספרייה?
כן, במכינה לעיצוב ישנה ספריית עיצוב אמנות ואדריכלות כמו כן, ספריית מדיה מגוונת ורחבה. מרגע ההרשמה למכינה ניתן להשאיל ספרים בתיאום מול סגל ההוראה.


8. תוך כמה זמן מקבלים תשובה על הבחינה?
את התשובה על הבחינה ניתן לקבל כ- 4 ימים אחרי ביצוע הבחינה. בודקים אותה 2-3 מעצבים ו/או אדריכלים, כי אין שחור או לבן בתחום העיצוב. ואז מתקיימת פגישה על הבחינה במכינה לעיצוב, למעבר יסודי על הבחינה.


9. האם מקבלים ציוד לעבודה בבית?
כמובן, מעבר לציוד הקיים בסטודיו, אנו מספקים תיקיית ציוד הכוללת את כל הכלים הדרושים לעבודה בסטודיו והכנת תיק העבודות, אלו ישרתו אתכם אף בלימודים במוסדות הגבוהים לעיצוב.


10. אם אני מתקשה או לא מבין את שיעורי הבית, למי אוכל לפנות לעזרה?
כל תלמיד, באפשרותו לקבוע פגישה אחד על אחד עם אחד המרצים או להגיע למכינה לעיצוב ולהיעזר במרצים או האסיסטנטים הנוכחים בסטודיו, רצוי בתיאום מראש כך שנוכל להקציב את הזמן המרבי לכל סטודנט. כמו כן במסוף הסטודנטים באתר המכינה לעיצוב מופיעים מיטב הקורסים , הסיכומים ומצגות השיעורים וחומרי העשרה נוספים, עליכם להזין רק שם משתמש וסיסמא.


11. האם יש חומר עזר באתר של המכינה?
כל סטודנט מקבל שם משתמש וסיסמא, למסוף הסטודנטים באתר המכינה לעיצוב, שם יופיעו מצגות וחומרי עזר אשר מתעדכנים ע"י המרצים, בנוסף יוכלו הסטודנטים להעלות לינקים או עבודות מעניינות ורלוונטיות בעצמם.


12. אם לא התקבלתי לאן שרציתי, מה קורה אז?
אצלנו במבחן התוצאה אין סטודנטים חוזרים, אם הסטודנט השקיע בקורסים, נתן את כל כולו ומילא את כל המטלות אשר ניתנו במהלך הקורסים, אין סיבה שלא יתקבל לכל מחלקה ומוסד שבו ירצה ללמוד. זו הסיבה שאצלנו אין סיסמאות כמו "לומדים עד שמתקבלים" עם צוות מנצח וקורס ברמה אקדמית לצד השקעה ונכונות של סטודנט אין צורך ללמוד פעמיים! הזמן שלכם יקר וגם שלנו, ולכן המכינה לעיצוב של אי.אר.טי סטודיו מחויבת להצלחה שלכם כבר בפעם הראשונה.

מכינה לעיצוב
מכינה לעיצוב
סטודיו לעיצוב ואדריכלות
>>  אדריכלות
>>  עיצוב פנים
>>  עיצוב גרפי
>>  מיתוג ועיצוב אתרים
הצוות
גלריה
תחומי עיסוק
בין לקוחותינו
אודותינו
מכינה לעיצוב
מכינה לעיצוב
מכינה לעיצוב ואדריכלות
מכינה לאדריכלות
מכינה לעיצוב פנים
מכינה לעיצוב תעשייתי
מכינה לתקשורת חזותית
מכינה לעיצוב גרפי
מכינה לאנימציה
מכינה לאופנה ותכשיטנות
מכינה לאומנות
מכינה לעיצוב קרמי
מכינה לצילום וקולנוע
מכינה לעיצוב
לימודי עיצוב
בצלאל
שנקר
ויצו חיפה
המכון הטכנולוגי חולון
מכון אבני
מכללת הדסה
מכללת אריאל
מנשר
מוסררה
המכללה למינהל
מכינה לעיצוב
קישורים
אתרי עיצוב
חדשות ואירועי עיצוב
שאלות ותשובות
לימודי עיצוב
>>  עיצוב פנים וריהוט
>>  עיצוב תעשייתי
>>  תקשורת חזותית
>>  צילום
>>  צורפות ואביזרי לבוש
>>  עיצוב אופנה ולבוש
מכינה לעיצוב
מכינה לעיצוב
מכינה לעיצוב
© כל הזכויות שמורות לארט קמפוס סטודיו אדריכלות ועיצוב בע"מ | עיצוב אתרים | תקנון האתר | בניית אתרים ProSites
מכינה לעיצוב