דף הבית
לדף הקישורים
דף קודם
דף קודם
דף קודם
דף קודם
- לימודי עיצוב -
דף קודם
דף הבא
דף הבא
לימודי עיצוב
עיצוב אופנה ולבוש
מתהליך העיצוב ועד לתחרות הכלכלית בשוק העיצוב והמיתוג
תגיות : [ עיצוב אופנה] [תכשיטנות] [ צורפות] [ אקססוריז] [אביזרי לבוש] [ אופנה]
קישורים:

>המכינה לעיצוב אופנה ותכשיטנות של אי.אר.טי
לתוכנית הלימודים , מוסדות הלימודים והכנה לבחינות.

סטודיו דף בית
מכינה לעיצוב מכינה לעיצוב מכינה לעיצוב
מכינה לעיצוב - פייסבוק

כשמתחילים להתייחס לעולם העיצוב, ניתן לראות כי כמעט כל דבר בו אנו משתמשים וכל פריט אותו אנו רוכשים, עבר בשלב זה או אחר של תהליך הייצור תחת ידיו של מעצב בעל התמחות מתאימה.
מטרתו של המעצב היא להעניק לפריט המתוכנן מראה המשלב שלושה שיקולים עיקריים : הראשון הוא אסטתיות שתגרום לקונה להתעניין במוצר. השיקול השני הוא הפונקציאונליות שתהפוך מוצר שובה עין לפשוט לשימוש או להפעלה. השיקול השלישי הוא זה של העלות והמחיר שצריכים להיות מותאמים לקהל היעד ולתקציבי הפיתוח והייצור.
עיצוב האופנה הוא תחום בו האמנות והעיסוק הכלכלי מתמזגים כדי להעניק צורה וערך לפריטי הלבוש והאביזרים בהם אנו משתמשים ביומיום. במציאות בה האופנה משתנה לעיתים קרובות וצרכי העיצוב הופכים למורכבים ומתוחכמים יותר ויותר, הפך תחום עיצוב האופנה לשדה תחרות מקצועית, אומנותית וכלכלית קשה בו דרושה מקצועיות והבנה של מספר תחומים. בצדו היצירתי יותר דורש מקצוע עיצוב האופנה הכרה מעמיקה של מקצועות הרישום, הבחירה והשימוש בבדים ובמרקמים, תורת הצבעים והיכולת להתאימם, הבנה בסגנונות ובתרבויות לבוש שונות, וכן את הידע והיכולת לתרגם עיצוב ורעיון למוצר מוגמר. במסגרת הלימודים במכינה לעיצוב ואדריכלות אי. אר. טי סטודיו, יקנו הסטודנטים את כלל היסודות המקצועיים והרעיוניים. המטרה היא לבחון קונספטים בולטים, לאתגר ולסמן מחדש את גבולות התפיסות הקונבנציאונליות הקיימות על רובדיהן. בצדו העסקי של תחום זה נדרשת היכולת להתאים קו מוצרים לשוק מוגדר מבחינה כלכלית , תרבותית וסביבתית. המודעות הגדלה והולכת בעולם ובישראל לתחום האופנה והאסטתיקה בלבוש הפכה תחום זה לתעשייה בעלת מימדים גדולים, שניתן לעסוק בה הן כחלק מחברות גדולות לעיצוב אופנה וייצור בגדים והן באופן פרטי וקמעונאי.
במכינה לעיצוב אופנה תינתן תשתית רחבה ביסודות השפה הצורנית והחומרית, תוך שימת דגש על תהליכי חשיבה, תכנון ויצירת פתרונות בפועל. הלימודים יכללו תרגילים אשר ראשיתם במחקר ויזואלי ורעיוני וסופם בחפץ או אביזר, תכשיט או פריט לבוש- המתייחסים אל השפה החזותית הקיימת ואף יוצרים בה נדבך חדש.
תחום עיצוב האופנה סייע לאורך ההיסטוריה בהגדרת המצב האנושי- והלבוש הנו בבחינת מייצג חברתי. לפיכך, בנוסף ללימוד ופיתוח תהליכי מחקר חומריים ורעיוניים ביחס לגוף האדם וסביבתו, ייחשף הסטודנט במכינה לעיצוב לשינויים הרבים בסביבתו, הן החברתיים, האקטואליים ואולי הפוליטיים ויגיב אליהם.
במכינה לעיצוב ביחד עם הסטודנטים ניצור תיק עבודות אישי וייחודי לסטודנט, כך שיישקף אותו בצורה הטובה ביותר, דרך תחביביו, הרקע ממנו מגיע, הספרים או הסרטים שאוהב, וכל זאת דרך מרקמים, טקסטילים, חומרים, צבעים וצורות בהתייחסות כמובן לגוף האדם.

 

 

מכינה לעיצוב
מכינה לעיצוב
סטודיו לעיצוב ואדריכלות
>>  אדריכלות
>>  עיצוב פנים
>>  עיצוב גרפי
>>  מיתוג ועיצוב אתרים
הצוות
גלריה
תחומי עיסוק
בין לקוחותינו
אודותינו
מכינה לעיצוב
מכינה לעיצוב
מכינה לעיצוב ואדריכלות
מכינה לאדריכלות
מכינה לעיצוב פנים
מכינה לעיצוב תעשייתי
מכינה לתקשורת חזותית
מכינה לעיצוב גרפי
מכינה לאנימציה
מכינה לאופנה ותכשיטנות
מכינה לאומנות
מכינה לעיצוב קרמי
מכינה לצילום וקולנוע
מכינה לעיצוב
לימודי עיצוב
בצלאל
שנקר
ויצו חיפה
המכון הטכנולוגי חולון
מכון אבני
מכללת הדסה
מכללת אריאל
מנשר
מוסררה
המכללה למינהל
מכינה לעיצוב
קישורים
אתרי עיצוב
חדשות ואירועי עיצוב
שאלות ותשובות
לימודי עיצוב
>>  עיצוב פנים וריהוט
>>  עיצוב תעשייתי
>>  תקשורת חזותית
>>  צילום
>>  צורפות ואביזרי לבוש
>>  עיצוב אופנה ולבוש
מכינה לעיצוב
מכינה לעיצוב
מכינה לעיצוב
© כל הזכויות שמורות לארט קמפוס סטודיו אדריכלות ועיצוב בע"מ | עיצוב אתרים | תקנון האתר | בניית אתרים ProSites
מכינה לעיצוב